طرح فروش ویژه شب یلدا اجرایی می شود
.................................................
رییس سازمان ساماندهی مشاغل و فرآورده های کشاورزی شهرداری رشت در نشست با نمایندگان بازارچه های تحت نظارت سازمان در زمینه اجرای طرح فروش ویژه شب یلدا تاکید نمود

به گزارش روابط عمومی سازمان،  در این نشست رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی گفت:  با توجه به شرایط اقتصادی به وجود آمده و لزوم خدمت رسانی هر چه بهتر به شهروندان برنامه ریزی تشکیل این جلسات علاوه بر رفع مشکلات، موجبات یکدست شدن رویه کاری کلیه بازارچه ها را به همراه خواهد داشت.

علیرضا حسنی با اشاره به نزدیکی  مناسبت «شب یلدا» و مراجعه شهروندان به بازارچه های میوه و تره بار سطح شهر گفت: تلاش حداکثری ما این است که با استفاده از ظرفیت های موجود بتوانیم ضمن کنترل قیمت ، عرضه میوه با قیمت مناسب  و کیفیت مطلوب انجام گیرد و شهروندان بتوانند با آرامش خاطر، ارزاق و مایحتاج مورد نیاز خود را از میادین میوه و تره بار تهیه نمایند.

وی افزود : با توجه شرایط معیشتی حال حاضر  و لزوم ایجاد امنیت روانی در خصوص تهیه مایحتاج غذایی ، سازمان اقدام به تشکیل تیمی جهت گشت زنی و بازدید از بازارچه ها نموده که در این ایام  تیم نظارتی به صورت ویژه بازدید های خود را انجام خواهد داد.

رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی خاطر نشان نمود : از اصلی ترین برنامه های سازمان  ایجاد کارگروهی برای کنترل و یکسان سازی قیمت ها در تمام طول سال است که به زودی با تشکیل جلسه ای جداگانه مقدمات اجرای این طرح خدمت عزیزان تشریح خواهد شد .

وی تاکید نمود : قدرت اصلی بازارچه های تحت نظارت شهرداری در همین موضوع یکسان سازی قیمت هاست و مطمن باشید با اجرای درست این طرح شاهد بازخوردی گسترده ، مثبت و مؤثر خواهیم بود .

 
 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1400/09/21
تعداد بازدید:
25564
منبع:
سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری رشت
آدرس: گیلان ، میدان فرهنگ ، خیابان پرستار، جنب شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان ، سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری رشت
تلفن: 33340696-013  کدپستی: 4193713435
پست الکترونیک: mayadin.rasht@gmail.com
کلیه حقوق محتوای این سایت متعلق به سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal